Národní divadlo

Sergej Ivčenko / banqueting manager

Vyhněte se frontě

Nemáte rádi fronty? Máme pro Vás řešení.Objednejte si občerstvení předem. Využít můžete následující možnosti.

Nejvíce využívaný způsob rezervace je objednání občerstvení po příchodu do divadla, na kterémkoliv výdejním baru. Vyberte si místo v divadle, které je nejblíž Vaší sedačce nebo takové, které se Vám líbí nejvíce. Se vším Vám ráda pomůže naše proškolená obsluha. Rezervaci uhradíte hotově nebo kartou na pokladně a už se o nic nemusíte starat. Jídlo a nápoje Vám připravíme na dohodnuté místo označené Vaším jménem a číslem rezervace.

Další možností, jak si rezervaci zajistit, je poslat vše emailem přes kontaktní formulář níže. Prohlédněte si nejprve nabídku občerstvení, kterou najdete v sekci nápojový a jídelní lístek, předejte nám Vaše jméno a telefon a Vaší objednávku. My Vám následně rezervaci potvrdíme a sdělíme podrobnosti o platbě a přípravě občerstvení.

Nebo prostě zavolejte našemu manažerovi a vše si domluvte jednoduše po telefonu.

Užijte si svůj kulturní zážitek naplno, bez front a bez starostí. Těšíme se na Vás.

Přehrát video

Samoobslužný kiosek

Úplnou novinkou, jak objednávat občerstvení v historické budově Národního divadla snadno a bez čekání, je použití samoobslužných dotykových kiosků. Rádi Vám touto moderní formou připravíme jednotlivé objednávky do 500 Kč.

Vyhněte se o přestávce frontám a naťukejte si svou objednávku ještě před představením. Můžete si jí interaktivně poskládat a rovnou uhraďit platební kartou nebo pomocí aplikace Masterpass. Na své účtence najdete číslo stolečku, kam Vám připravíme objednávku.

Více informací najdete v instruktážním videu.

Divadlo a spolupráce

Historická budova Národního divadla z roku 1883 je obecně považována za první divadelní scénu České republiky. Kromě nádherných činoherních, baletních či operních představní, které zde můžete spatřit, skrývá budova nádherné prostory ideální pro pořádání tiskových konferencí, firemních setkání či cateringových akcí.

Naše spolupráce s Národním divadlem se píše již od roku 2003, kdy jsme začali provozovat divadelní klub Kolowrat. Od roku 2008 provozujeme divadelní bary v Národním a Stavovské divadle a divadle Kolowrat. V průběhu této dlouhé spolupráce jsme měli tu čest obsloužit mnoho diváků a uspořádat nespočet rautů, koktejlů a cateringových akcí pro Národní divadlo a mnoho dalších význačných firem a institucí.

Rádi připravíme i Vaší akci nebo občestvení na klíč dle Vašich přání a požadavků. Poznejte unikátní místa jako je Zemský salonek, vstupní foyer nebo hlavní foyer na 1.balkoně s bohatou malířskou výzdobou a krásným balkonem s výhledem na Prahu. Věříme, že jsou to místa jako stvořená pro Vás a Vaše klienty.

Rádi Vás obsloužíme na 7 výdejních barech

  • Vstupní foyer
  • Přízemí boční bar
  • Foyer na 1.balkoně vlevo
  • Foyer na 1.balkoně vpravo
  • Zemský salonek na 2.balkoně
  • 2x foyer na 1.galerii

  • Akceptujeme hotovost a platbu kartou
  • Připravujeme rezervaci na přestávku předem
  • Pravidelně školíme náš personál pro divadelní provozy
  • Na 1.balkoně, ve foyer naleznete VIP vinný bar, kde nabízíme námi dovážená francouzská vína

Naše služby v Historické budově Národního divadla

Jez! Koncept Jez! Catering Jez! Office Jez chléb, pij kávu Jez! Kantýna Kavárna muzeum Restaurace Deštník Kavárna Korkorán Tali Divadelní catering