Stavovské divadlo

Michal Šilhán / manager

Vyhněte se frontě

Nemáte rádi fronty? Máme pro Vás řešení. Objednejte si občerstvení předem. Využít můžete následující možnosti.

Nejvíce využívaný způsob rezervace je objednání občerstvení po příchodu do divadla, na kterémkoliv výdejním baru. Vyberte si místo v divadle, které je nejblíž Vaší sedačce nebo takové, které se Vám líbí nejvíce. Se vším Vám ráda pomůže naše proškolená obsluha. Rezervaci uhradíte hotově nebo kartou na pokladně a už se o nic nemusíte starat. Jídlo a nápoje Vám připravíme na dohodnuté místo označené Vaším jménem a číslem rezervace.

Další možností, jak si rezervaci zajistit, je poslat vše emailem přes kontaktní formulář níže. Prohlédněte si nejprve nabídku občerstvení, kterou najdete v sekci nápojový a jídelní lístek, předejte nám Vaše jméno a telefon a Vaší objednávku. My Vám následně rezervaci potvrdíme a sdělíme podrobnosti o platbě a přípravě občerstvení.

Nebo prostě zavolejte našemu manažerovi a vše si domluvte jednoduše po telefonu.

Užijte si svůj kulturní zážitek naplno, bez front a bez starostí. Těšíme se na Vás.

Něco málo o Stavovském divadle a naší spolupráci

Stavovské divadlo je jednou z nejkrásnějších historických divadelních staveb v Evropě. Součástí Národního divadla je od roku 1920. Ve Stavovském divadle hrají repertoárově soubory Opery, Činohry a Baletu. Kromě divadelních představní v budově najdete také nádherné prostory, ideální pro pořádání tiskových konferencí, firemních setkání či cateringových akcí.

Naše spolupráce s Národním divadlem se píše již od roku 2003, kdy jsme začali provozovat divadelní klub Kolowrat. Od roku 2008 provozujeme divadelní bary v Národním a Stavovské divadle a divadle Kolowrat. V průběhu této dlouhé spolupráce jsme měli tu čest obsloužit mnoho diváků a uspořádat nespočet rautů, koktejlů a cateringových akcí pro Národní divadlo a mnoho dalších význačných firem a institucí.

Rádi připravíme i Vaší akci nebo občestvení na klíč dle Vašich přání a požadavků. Poznejte unikátní místa jako je Mozartův salonek nebo vstupní foyer Věříme, že jsou to místa jako stvořená pro Vás a Vaše klienty.

Rádi Vás obsloužíme na 4 výdejních barech

  • Centrální šatna hlavní bar
  • Centrální šatna stoleček u vchodu
  • Mozartův salonek na 1.balkoně
  • Foyer na 1.galerii

  • Akceptujeme hotovost a platbu kartou
  • Připravujeme rezervaci na přestávku předem
  • Pravidelně školíme náš personál pro divadelní provozy

Naše služby ve Stavovském divadle

Jez! Koncept Jez! Catering Jez! Office Jez chléb, pij kávu Jez! Kantýna Kavárna muzeum Restaurace Deštník Kavárna Korkorán Tali Divadelní catering